Teisės akto vertimas į paprastą kalbą. Žiūrėkite, kas turite VAIKŲ, kad pagal tvarką:

5.4. punktą vaiką reikia laikyti “vatiniame” kambaryje, nes aštrūs baldų kampai ir neduok dieve rozetė, slidžios plytelės ir prastas vėdinimas yra pavojus sveikatai ir gyvybei. Faktiškai iš visų šeimų šiandien galime atimti visus vaikus, nes nuo “specialisto” priklausys grėsmės formos pildymas.
7. punkte numatytas vaiko atstovo filmavimas kai jis agresyvus, tad kaip atskirti agresiją nuo vaiko gynimo, nes tai yra labai subjektyvu? Kiekvienas normalus tėvas gins ir parodys bent kiek emocijas, jei palies jo vaiką, o ypač tokia atėmimo tema. Todėl tonas pakeltas, griežtesnė laikysena jau bus įvertinta kaip agresija, todėl praktiškai išprovokuoti tėvus prieš atimant vaiką yra labai labai lengva. Tad ir čia galime atimti vaiką bet kada.
Anketa 1. Vakare neraginti miegoti blogai, bet jei raginsi, tada vaiko nuolankumas ir paklusnumas yra kitas požymis. Visi ūgio ir svorio normų neatitinkantys vaikai yra jau grėsmėje. Jau patyliu apie kitką. Galime praktiškai atimti visus beveik vaikus.
Jau neskaitau, kad visi tėvai ar globėjai turės įgyti aukštajį vaikų auklėjimo ir šiaip kokį tai dar papildomai išsilavinimą, kadangi jei nemokėsi dailiai kalbėti ar reikšti sklandžiai minties, vaikui toks atstovas pats bus grėsme aplinkoje.
Toliau galiu pasakyti, kad pagal priedą Anketą 1 panašu, kad visi tėvai smurtauja prieš vaikus, todėl patenka į antrą lygį. Neduosi saldainio traumuoji, duosi – nutuks. O tai reiškia Norvegija ir Barninetas laimėjo!!!
Blogiausia, kad joje nėra jokios visiškai tėcų gynybinės teisės nedelsiant stabdyti tarnybų veiksmus, jokios apeliacijos… tad tėveliai tampa bejėgiais ir jų klausimai keliauja ilgu keliu. Vaikus atimi per valandą, o gražini jei suklydai per mėnesius.
Galiu pasakyti tik tiek, kad visi, kas tą sistemą sukūrė, juos reikia stebėti, fiksuoti, o kai pamatysite, kaip laikosi šios anketos ją sukūrusi Šakalienė, pasirašęs Kukuraitis ir ją palaiminę už Seimo nariai, fiksuoti ir perduoti. Nesiliauti tol, kol patys pajus šios absurdo tragedijos pasekmes ant savo kailio. Visus prie to prisidėjusius ir už balsavusius politikus, taip išeina, reikia visai visuomenei viešoje erdvėje, kaiminystėje, užsienyje, sekti, o kai jie ant savo kailio susidurs su šiomis pasekmėmis, tada greitai ši nesąmonė baigsis.

 

VšĮ „Karių teisių gynimo centras“ vadovas Laimonas Jakas